Sport

Spartakiada seniorów – ruszają zapisy

Poznańska Spartakiada Seniorów 2013  Foto: Marek Zakrzewski / POSiR

Na przełomie sierpnia i września odbędzie się Spartakiada Seniorów. Do zapisów na wydarzenie zaprasza POSiR. Zaplanowane konkurencje pozwolą zawodnikom wykazać się zarówno tężyzną fizyczną jak i biegłością umysłu. Poprzednie edycje pokazały, że na tej imprezie rywalizacja idzie w parze z ideą fair play, a każdy zawodnik jest zwycięzcą.

„Każdy z seniorów, znajdzie coś dla siebie, gdyż zawody zostały zaplanowane w ten sposób by uwzględnić różne preferencje uczestników”– mówi Łukasz Miadziołko Dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Seniorzy będą mogli zmierzyć się ze sobą w lekkoatletyce, pływaniu, bowlingu czy tenisie stołowym a także przy stołach szachowych czy warcabowych wykazując się nie tylko tężyzną fizyczną, ale również zmysłem taktyka. Wszystkie dyscypliny zostaną rozegrane w różnych dniach i godzinach, dając tym samym możliwość wzięcia udziału w jak największej liczbie konkurencji – dodaje Dyrektor POSiR.

Zgłoszenia można składać w siedzibie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji przy ul. Spychalskiego 34 (pokój 202) lub POSiR Oddział MOS przy ul. Gdańskiej 1.

Udział w Spartakiadzie kosztuje 10 zł, a jej uczestnikami mogą być osoby które do dnia 30 sierpnia br. ukończyły 60 lat. Każdy zawodnik otrzyma medal uczestnictwa, a najlepsi w poszczególnych konkurencjach otrzymają medale za zajęcie miejsca 1-3.

Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz więcej informacji: https://posir.poznan.pl/aktualnosci/seniorzy-szykujcie-forme-rusza-xv-spartakiada-seniorow

Użyte w artykule zdjęcia: Marek Zakrzewski / POSiR

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz