Kostrzyn Śrem

Śmiertelny wypadek w sylwestrową noc

uwaga wypadek 1280  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

Sylwester w naszej metropolii był dość spokojny, choć oczywiście ratownicy medyczni mieli bardzo dużo wezwań. Witanie 2019 roku petardami kończyło się na szczęście tylko na niezbyt groźnych poparzeniach czy skaleczeniach. Niestety na drodze S5 zginął młody mężczyzna, który szedł w nocy środkiem tej trasy.

23-latek szedł środkiem drogi ekspresowej S5 na wysokości Iwna. Tutaj został potrącony przez osobowe audi. Z poważnymi obrażeniami został przewieziony przez ratowników do szpitala, gdzie zmarł.

31-letni kierowca samochodu był trzeźwy – informował Piotr Garstka z wielkopolskiej Policji cytowany przez portal epoznan – okoliczności tragicznego zdarzenia będą szczegółowo wyjaśniane.

Pracowicie zaczęli ten rok ratownicy w Śremie, którzy około 8:00 zostali zaalarmowani o pożarze mieszkania w Śremie. Ogień pojawił się w jednym z bloków przy ulicy Konstytucji 3 Maja. Interweniowali strażacy ze Śremu, Pyszący i Chrząstowa. Na miejsce przyjechała także Policja, ratownicy medyczni i Pogotowie Energetyczne.

Do szpitala trafiły 4 osoby. Niestety mieszkanie spłonęło doszczętnie.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / ag, OSP KSRG Chrząstowo

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz