K U L T U R A

Sarsa z #zakryjtour w B17 [ZDJĘCIA]

Sarsa w B17 - Poznań 16.11.2018 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Sarsa w B17 - Poznań 16.11.2018 r.

Sarsa wystąpiła przed poznańską publicznością w ramach trasy #zakryjtour. Artystka promuje nadchodzący trzeci solowy album. W trakcie koncertu można było usłyszeć takie hity jak “Motyle i ćmy”, “Bronię się” czy “Volta”.

Utwór „Zakryj” to najnowszy singiel Sarsy zapowiadający trzeci solowy album Artystki. Sarsa jest autorką muzyki, słów, a także producentką muzyczną utworu, dobrze znaną z tego, że w swojej twórczości przemyca treści pozamuzyczne. Nowy singiel zapowiada 9 grafik na instagramie, które w sposób symboliczny nawiązują do zjawiska synestezji (każdy słyszany dźwięk łączy się jednocześnie z kolorem, światłem, smakiem, dotykiem i kształtem.).

“Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem” – mówi SARSA!

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz