Sport

Rozpoczęcie wiosny na Stadionie Poznań

Lech Poznań - FC Shakhtyor Soligorsk (stadion miejski)  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Runda wiosenna tuż, tuż. Z tej okazji w poniedziałek, 4 lutego o godzinie 16:00 odbędzie się “Pierwszy gwizdek”, w którym udział wezmą kibice Lecha, a także pierwsza drużyna Kolejorza. Tym razem spotkanie odbędzie się na Stadionie Poznań. Razem symbolicznie rozpocznijmy rundę wiosenną!

To trzeci rok z rzędu, kiedy poznańscy sympatycy wspólnie z zawodnikami mogą symbolicznie rozpocząć rundę wiosenną. Już tradycyjnie zrobione zostanie zdjęcie, na którym znajdą się zawodnicy oraz sztab szkoleniowy, a także kibice Lecha. W tym roku wyjątkową atrakcją – której nie było w zeszłych latach – będzie… możliwość obejrzenia części treningu pierwszej drużyny.

Pierwszy Gwizdek, to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz naszych akcji. Ma ono wymiar symboliczny dla naszego klubu, bo podobną czynność wykonuje nie tylko sędzia piłkarski przed meczem, ale również zawiadowca stacji przed odjazdem pociągu. A skład Kolejorza w poniedziałkowe popołudnie będzie miał okazję nabrać rozpędu, który wykorzysta kilka dni później podczas meczu z Zagłębiem Lubin – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań.

Każdy, kto pojawi się na evencie otrzyma na własność gwizdek z herbem Lecha Poznań. Uczestnikom zostanie też wręczony “kupon na plakat”. Na godzinę przed meczem z Zagłębiem Lubin (8 lutego, od godziny 20:30), przy namiocie przed sklepem Stacja Kolejorz – po okazaniu kuponu – otrzyma na własność plakat-zdjęcie z wydarzenia, na którym będzie mógł odnaleźć siebie.

Warto pamiętać, że spotkanie z pierwszą drużyną Kolejorza będzie doskonałą okazją dla kibiców, by porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z lechitami, a także trenerem Adamem Nawałką. Ponadto każdy piłkarz “wykopie” w trybuny podpisaną przez siebie piłkę.

Chcemy, aby każdy kibic poczuł się częścią tego wydarzenia, a także wiedział, że wiosną będziemy walczyć o jak najwyższe cele. Stąd po raz trzeci organizujemy wydarzenie “Pierwszy gwizdek”, które będzie wspólnym rozpoczęciem rundy wiosennej. Spotkanie to będzie też pierwszą okazją do bliższego spotkania z nowym trenerem i zdobycia autografu. Zaplanowaliśmy też nie lada gratkę dla wszystkich kibiców, czyli udział w wyjątkowej atrakcji, której nie było w zeszłych latach. Każdy uczestnik będzie mógł obejrzeć część treningu pierwszej drużyny, który odbędzie o godzinie 17:00 na głównej murawie – dodaje Terpiłowski.

Wspólne rozpoczęcie rundy wiosennej odbędzie się w poniedziałek, 4 lutego o godzinie 16:00 na Stadionie Poznań. Gwizdki zostaną rozdane tuż przed początkiem wydarzenia.

Harmonogram wydarzenia:

15:40 – otwarcie bram dla kibiców (III Trybuna – brama 29)
16:10 – wyjście zawodników na murawę
16:15 – zdjęcie grupowe z kibicami
16:20 – wspólne odgwizdanie początku rundy wiosennej
16:25 – autografy i zdjęcia
16:45 – zejście zawodników do szatni
17:00 – rozpoczęcie treningu

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz