Sport

Lech – Szachtar w nowym kanale na Daily Motion

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami mecz sparingowy Lech Poznań – Szachtar Donieck transmitowany będzie za pośrednictwem nowego kanału Kolejorza na portalu Daily Motion (LINK).

Transmisja ostatniego spotkania kontrolnego (31 stycznia, godzina 15:00), które drużyna rozgrywa w Turcji, nie mogła zostać przeprowadzona na naszym kanale na portalu YouTube, do czego przyzwyczailiśmy już kibiców.

Wynika to z wcześniej zawartych umów przez firmę realizującą dla nas mecz. Jako klub zobowiązaliśmy się do założenia geoblokady tak zwanego live streamu na obszar Ukrainy, Rosji i Turcji. Dla nas to dobry moment, by oficjalnie otworzyć własny kanał na portalu Daily Motion, który taką usługę oferuje – mówi rzecznik Lecha, Łukasz Borowicz.

Transmisja meczu będzie dostępna zarówno na stronie internetowej klubu, jak i na stronie Daily Motion. Materiały wideo Lech TV od teraz regularnie będą pojawiać się zarówno na YouTube i Daily Motion. Warto wspomnieć, że z tego playera korzysta również Ekstraklasa przy okazji transmitowania meczów ligowych dla kibiców rezydujących za granicami Polski.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz