Dzisiaj (23.08) remontowana będzie asfaltowa nawierzchnia na pętli autobusowej przy dworcu Garbary. Nieczynne będą zatem zlokalizowane w tym miejscu przystanki.
Pasażerowie autobusów będą musieli do czasu zakończenia zaplanowanego na jeden dzień remontu korzystać z tymczasowego przystanku. Został on zlokalizowany na wysokości budynku dworca kolejowego za postojem taksówek.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)













Dodaj komentarz