Na widelcu

Pyszne poznańskie restauracje

Pizza  Foto: Carissa Gan

Poznaniacy korzystający z jednego z serwisów do zamawiania jedzenia przez ponad miesiąc głosowali na swoje ulubione restauracje. Na podium znalazły się dwie pizzerie i restauracja serwująca sushi.

Tegoroczna edycja plebiscytu Nagrody Top Restauracja pokazała, że doceniamy zarówno różnorodność kulinarną, jak i tradycję – podkreślają przedstawiciele serwisu pyszne.pl, który organizuje głosowanie – największą sympatię użytkowników naszego serwisu w Poznaniu zaskarbiła sobie Raptorius Pizzeria.

Pizzeria ta zdobyła tytuł Top Restauracji w Poznaniu także podczas plebiscytu organizowanego w 2016 roku. Niewiele mniej głosów poznaniaków zdobył Sushi Bushi. Trzecie miejsce zajęła Pizza Taxi.

W ramach tegorocznego plebiscytu wyłoniono także najlepsze restauracje w 5 kategoriach. W kategorii pizza zwyciężyła Raptorius Pizzeria, sushi to Sushi Bushi, w kategorii kuchnia polska zwyciężył bar Bazylia, a kuchnia włoska Marino i w ostatniej, kuchnia amerykańska, uznanie zdobył bar z burgerami Pastwisko.

Oceny są istotną funkcją naszego serwisu, bo dzięki nim restauracje otrzymują konkretną informację zwrotną na temat swoich usług  jakości dań oraz realizacji dostawy – przekonuje  Arkadiusz Krupicz z serwisu Pyszne.pl – klienci natomiast mogą na ich podstawie łatwiej podjąć decyzję o wyborze restauracji, a średnia ocen na przestrzeni roku jest również podstawą nominacji do nagrody dla najlepszej restauracji.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / gsm, Carissa Gan

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz