Sport

Puchar Polski Judo w Suchym Lesie

plakat-2014-PP-jun.ml.  Foto:

plakat-2014-PP-jun.ml.Dokładnie 500 zawodników weźmie udział w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych. Zawody odbędą się w Suchym Lesie w ten weekend (26-27.04).

Na tatami w hali Widowiskowo- Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Suchym Lesie wystąpią zawodnicy i zawodniczki z całego kraju w wieku od 14 do 17 lat – zapowiadają organizatorzy – do walk w sobotę zgłosiło się 330 chłopców a do pojedynków w niedzielę blisko 170 dziewcząt.

Organizatorem Pucharu Polski jest Polski Związek Judo i Klub Sportowy Gimnazjon z Suchego Lasu. Wsparcia udzieliła Gmina Suchy Las a imprezę objął patronatem honorowym Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Wożniak. Zawody można będzie śledzić na stronie ippon.org.pl, gdzie realizowana będzie bezpośrednia transmisja zawodów.

Zachęcamy jednak do dopingowania wszystkich zawodników na żywo. Zapraszamy wszystkich sympatyków, zawodników, trenerów i rodziców do Suchego Lasu na jedno z większych wydarzeń sportowych w kraju, tej kategorii wiekowej.

Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych odbędzie się w Hali GOS w Suchym Lesie w sobotę i niedzielę. Początek zawodów o godzinie 10:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz