POZnań

Przejazd bimbą z Prezesem Zarządu MPK Poznań

Tramwaj Carl Weyer pierwsze tramwaje  Foto: lepszyPOZNAN.PL/Piotr Rychter

Będzie można wybrać dowolny typ tramwaju z floty MPK Poznań: można zdecydować się na historyczny wagon typu I, ale też na Moderusa Gammę. Za sterami zasiądzie prezes Zarządu Spółki, Krzysztof Dostatni, który ma uprawnienia na wszytskie typy pojazdów przewoźnika.

Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! – to hasło przewodnie zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

31. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia br., ale już teraz prowadzone są aukcje i zbiórki, także w Internecie. MPK Poznań, współpracując m.in. ze Sztabem WOŚP przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu oraz Mateuszem Wawrowskim, miłośnikiem klocków Lego i komunikacji miejskiej, również bierze w nich udział.

Do wylicytowania są przejażdżki tramwajem, prowadzonym przez Prezesa Zarządu, Krzysztofa Dostatniego. Data wycieczki, typ tramwaju, trasa zostaną ustalone indywidualnie ze zwycięzcami aukcji (voucher będzie można zrealizować do dnia 30 grudnia br.). Czas przejazdu to maksymalnie dwie godziny, a na wycieczkę można zabrać ze sobą np. znajomych. W przypadku chęci przejazdu wagonem Bergische Stahlindustrie Typu I – m.in. z uwagi na jego konstrukcję (odkryte pomosty) – preferowane są terminy poza zimową porą roku.

Aukcje poznańskiego MPK

Przejazd wybranym tramwajem z Prezesem MPK Poznańlink do aukcji prowadzonej przez Sztab 6072 działający przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu

Prezes MPK Poznań poprowadzi dla Ciebie tramwajlink do aukcji prowadzonej przez Mateusza Wawrowskiego

Na licytacje internetowe MPK Poznań przekazało również inne upominki (w tym m.in. albumy o komunikacji miejskiej, zestawy pocztówek prezentujących dawną komunikację miejską oraz pojazdy historyczne i liniowe itd.). Można je zdobyć na aukcjach internetowych organizowanych przez Mateusza Wawrowskiego i Sztab przy OIRP , a także na licytacjach prowadzonych podczas 31. Finału WOŚP w Obornikach.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.PL/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz