POZnań

Problemy z biletami na Sobieskiego

Dworzec autobusowy na Sobieskiego  Foto: air-company.com

W przyszłym tygodniu nieczynny będzie punkt obsługi klienta ZTM na dworcu autobusowym przy osiedlu Jana III Sobieskiego. Od wtorku 12 listopada  do poniedziałku 18 listopada będzie trwał remont pomieszczeń dworca. Zamówione KomKarty odbierać będzie można na Kaponierze!

Dworzec autobusowy na Sobieskiego Foto: air-company.comNajbliższe miejsca, w których będziemy mogli nabyć bilety to biletomat na przystanku tramwajowym „Jana III Sobieskiego” oraz „EUROKIOSK” na pętli PST. Kiosk czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 5.00 do 17.00 oraz w soboty w godz. od 6.00 do 12.00,

ZTM wskazuje także kiosku „RUCH” znajdujący się na moście Teatralnym (przy przystanku autobusowym „Most Teatralny”). Kiosk czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 20.00 oraz w soboty w godz. od 6.00 do 19.00 i w niedziele w godz. od 8.00 do 14.00.

Najbliższy Punkt Obsługi Klienta ZTM znajduje się na rondzie Kaponiera. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 20.00. Pasażerowie, którzy nie odbiorą kart (PEKA, KOMkarta) do dnia 8 listopada 2013 r. na dworcu autobusowym przy os. Sobieskiego są proszeni o ich odbiór w punkcie na Kaponierze.

Dworzec autobusowy na Osiedlu Sobieskiego panorama Foto: CC/wikipedia

4 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • z ta Kaponierą jak w Misiu, najbliższy taras widokowy znajduje się we Wroclawiu hahah

  • Super zmiany, ktf3re poeglają na pozostawieniu tras takimi jakie są Przystanek nadziei dobre sobie. Ja się pytam kiedy będzie można do przedszkola na Geodetf3w przyjechać autobusem bez konieczności taplania się w błotnistym poboczu lub narażania życia idąc ulicą podczas dużego ruchu ? Ludzie zrozumcie nie wszystko można załatwiać samochodem. Czasem samochf3d bywa w warsztacie lub po prostu nie ma na stanie zapasowego pod domem. W takiej sytuacji też trzeba się dostać w określone miejsce!

  • mogli by przedłużyć 724 np julianowską gdtoeoew wilanowska i cyraneczki gdzie miałby postf3j np przy super samie a potem w lewo w julianowską kameralną wilanowską geodetf3w w stronę julianowskiej, julianowską do okulickiego i dalej swoją własną trasą.