BizNews

Poznańska fabryka Bridgestone nagrodzona

Bridgestone AlphaElectric  Foto: Bridgestone

Poznańska fabryka, w której produkowane są opony, znalazła się w gronie uhonorowanych nagrodą Supplier Quality Excellence Award 2015 przyznawaną przez koncern General Motors.

Fabryka Bridgestone w Poznaniu została wyróżniona przez GM już po raz drugi. Jak podkreśla sam producent opon zlokalizowana w stolicy Wielkopolski fabryka jest największą i jedną z najnowocześniejszych fabryk tego koncernu w Europie. We wcześniejszych latach otrzymywała ona także nagrody od innych samochodowych producentów takich, jak Ford czy Volvo.

60% wszystkich produkowanych w Poznaniu opon trafia na pierwszy montaż, czyli bezpośrednio do producentów samochodów, a General Motors jest jednym z naszych długoletnich odbiorców – mówi mówi Marcin Przewoźny z Bridgestone Poznań – nagroda Supplier Quality Excellence Award od GM jest więc dla nas szczególnie ważna, gdyż stanowi potwierdzenie niezmiennej, wysokiej jakości naszych opon.

Supplier Quality Excellence Award to nagroda o zasięgu globalnym, którą General Motors nagradza najlepszych jego zdaniem dostawców komponentów do swoich samochodów.

Fabryka Bridgestone działa w Poznaniu już 18 lat. Każdego dnia produkowanych jest tutaj około 30.000 sztuk opon do samochodów osobowych.

Supplier Quality Excellence Award

Użyte w artykule zdjęcia: Bridgestone, mat. prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz