POZnań

Poznań składa życzenia warszawiakom

Walentynkowy tulipan  Foto: Sebastian

Walentynkowy tulipan Foto: SebastianMiasto Poznań z okazji dnia zakochanych przygotowało dla mieszkańców Warszawy niespodziankę. 14 lutego Warszawiacy otrzymają kwiaty od firmy Euroflorist, należącej do Konsorcjum Marki Poznań. W godzinach wieczornych na fasadzie Zamku Królewskiego wyświetlone zostaną walentynkowe życzenia.

Cała akcja rozpoczęła się już 13 lutego, gdy wieczorem fasada Zamku Królewskiego rozbłysła „poznańskimi gwiazdkami”, które stopniowo układały się w wielkie błękitne serce, na którym wyświetlał się napis „2,5 godziny do zakochania”. Piętnastosekundowa projekcja była wielokrotnie odtwarzana, co budziło zaskoczenie i zdziwienie przechodniów.

Dzisiaj z samego rana, poznański święty Walenty rozda zakochanym warszawiakom kolorowe tulipany. W sumie mieszkańcom stolicy wręczonych zostanie 2000 kwiatów. Do każdego dołączony będzie bilecik z życzeniami z okazji dnia zakochanych. – Walentynki mają wyjątkowy charakter. Jestem pewien, że czerwone tulipany, które otrzymają od nas Warszawiacy, wprawią ich w dobry nastrój i dzięki nim z uśmiechem rozpoczną weekend – mówi Andrzej Świderski z firmy Euroflorist.

Natomiast wieczorem od 18.00 do północy, ponownie na elewacji Zamku Królewskiego wyświetlona zostanie animacja – tym razem wzbogacona o życzenia: „Wszystkiego najlepszego zakochanym Warszawiakom życzy Poznań”.

Chcieliśmy w niestandardowy sposób wykorzystać potencjał święta zakochanych do działań wizerunkowych. Od wielu lat pokazujemy, że skutecznie potrafimy korzystać z innowacyjnych narzędzi służących promocji. Robimy to z determinacją i w ten sposób budujemy silną pozycję Poznania wśród liderów marketingu w Polsce – mówi Łukasz Goździor, Dyrektor Biura Promocji Miasta Poznania.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz