K U L T U R A

Poznaliśmy pierwszą gwiazdę koncertów #NaFalach

#NaFalach Kamil Bednarek  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Koncerty #NaFalach powracają na muzyczną mapę Poznania. Podczas nadchodzących wakacji w 6 weekendów odbędzie się 8 bezpłatnych koncertów nad jeziorami – Maltańskim i Strzeszyńskim. Pierwsze występy zaplanowano na 30 czerwca, a ostatnie odbędą się 25 sierpnia.

Serdecznie zapraszam mieszkanki i mieszkańców Poznania na darmowe koncerty Na Falach, które od kilku lat cieszą się wielką popularnością. Również w tym roku będzie można wybrać się w letnie wieczory nad Maltę oraz do Strzeszynka, by posłuchać muzyki na świeżym powietrzu. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W najbliższych tygodniach przedstawiani będą kolejni artyści, którzy latem wystąpią w naszym mieście – mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Kto pojawi się latem w Poznaniu? 

Do występów na scenie #NaFalach w tym roku zdecydowaliśmy się zaprosić weteranów polskiej sceny muzycznej oraz wschodzące gwiazdy. Wstęp na wszystkie koncerty będzie bezpłatny – podkreśla Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. 

Pierwszym ogłoszonym artystą cyklu #NaFalach, będzie Dawid Kwiatkowski. Posiada on niesamowity głos oraz wielkie doświadczenie koncertowe. Piosenki “Proste”, “Jesteś”, czy “Na zawsze”, cieszą się ogromną popularnością wśród słuchaczy. Dawid Kwiatkowski przez kilka sezonów był również trenerem wokalnym w programie muzycznym “The Voice Of Poland”, gdzie pomagał dzieciom spełniać marzenia o karierze wokalnej.

Dawid Kwiatkowski wystąpi 14 lipca na scenie nad jeziorem Strzeszyńskim 

W najbliższych tygodniach pojawią się kolejne ogłoszenia.

Wstęp na wszystkie koncerty będzie bezpłatny.

W poprzednich edycjach #NaFalach wystąpili m.in. Anita Lipnicka & The Hats, Big Cyc, Luxtorpeda, Lao Che, Fisz/ Emade, Daria Zawiałow, Mrozu, Happysad, Sorry Boys i LemOn. 

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz