Na dojeździe do obwodnicy w Tarnowie Podgórnym płonie naczepa samochodowa. Do tej nietypowej sytuacji doszło w pobliżu palarni kawy około godziny 8:00.
Zapaliła się jedna z dwóch ciągniętych przez ciężarówkę naczep. Jej kierowca gdy zauważył ogień odczepił ją i odjechał na bezpieczną odległość. Ogień dość szybko zajął całą przyczepę.
Przejeżdżając obok płonącej naczepy czułem wysoką temperaturę, choć jechałem dość szybko i w pewnej od niej odległości – relacjonuje świadek pożaru.
Do pożaru doszło na ulicy Poznańskiej w Tarnowie Podgórnym. Inni kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w tym miejscu.





![Dabrowskiego Most Teatralny przed wojna [NAC IKC] Foto: NAC / domena publiczna Dabrowskiego Most Teatralny przed wojna [NAC IKC] Foto: NAC / domena publiczna](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/11/8j0W9U-313x168.jpg)












Dodaj komentarz