Mosina

Powitajmy Świętego Mikołaja!

Św. Mikołaj  Foto: Srikanta H. U

Na Świętego Mikołaja najbardziej czekają oczywiście najmłodsi. Właśnie oni będą mogli powiać wyczekiwanego gościa podczas Jarmarku Świątecznego na placu 20 Października w Mosinie już w środę (5.12). Będą także inne atrakcje.

Wszystko rozpocznie się od pokazu rzeźbienia w lodzie. Z pewnością będzie warto przyjrzeć się pracy artystów, którzy swoje umiejętności zaprezentują między 14:00 a 17:30. Specjalnie dla najmłodszych przygotowane będą animacje. Do wspólnej zabawy gzuby zapraszane będą od 17:00 do 18:00.

Podczas środowego Jarmarku Świątecznego będzie też muzyka na żywo. Wystąpi między innymi orkiestra dęta. Obecni na miejscu będą mogli uczestniczyć także w grze terenowej. To jednak tylko niektóre z przygotowanych na ten dzień atrakcji.

Kulminacyjnym momentem będzie powitanie Świętego Mikołaja, który spodziewany jest na miejscu około 17:45. Wtedy też rozbłyśnie miejska choinka.

Zapraszamy wraz organizatorami najmłodszych mieszkańców do wspólnej zabawy i powitania Świętego Mikołaja w Mosinie na pl. 20 Października w środę 5 grudnia.

Użyte w artykule zdjęcia: Srikanta H. U

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz