Kierowcy jadący przez Oborniki muszą uzbroić się w cierpliwość. Prowadzone w dwóch miejscach inwestycje drogowe wymusiły wprowadzenie ruchu wahadłowego. Tworzą się duże korki zwłaszcza na drodze krajowej numer 11.
W miejscu, gdzie budowana jest obwodnica, a więc w pobliżu ulicy Kowanowskiej, wprowadzono właśnie ruch wahadłowy. Korki tworzą się zarówno na samej drodze nr 11, ale także na wjeździe od strony Murowanej Gośliny. Sytuacja taka trwać może do trzech tygodni.
Ruch wahadłowy obowiązuje również na ul. 11 Listopada w miejscu budowanego ronda. To droga w kierunku Połajewa i dalej do Czarnkowa. W tym miejscu taka organizacja ruchu potrwa do 4 tygodni.


![Antoninek otwarcie sciezki w koronach drzew [PIM] (5) Foto: Tomasz Dworek Antoninek otwarcie sciezki w koronach drzew [PIM] (5) Foto: Tomasz Dworek](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/9kZHEY-313x168.jpg)




![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)









Dodaj komentarz