Winogrady

Potrącił nastolatkę i pojechał dalej

Potrącił nastolatkę i pojechał dalej  Foto: monitoring

Nastolatka została potrącona przez samochód z przyczepą. Jego kierowca nie zatrzymał się i jest teraz poszukiwany przez Policję. Do zdarzenia doszło na Winogradach.

Osiedlowy monitoring zarejestrował potencjalnego sprawcę tego zdarzenia – informuje Maciej Święcichowski z poznańskiej Policji – osoby, które były świadkami tego wypadku, bądź posiadają informacje na temat kierującego lub właściciela pojazdu, prosimy o kontakt.

Do zdarzenia doszło na osiedlu Wichrowe Wzgórze w piątek 8 września przed godziną 8:00. Wiadomo, że nastolatkę potrącił samochód osobowy z przyczepą. Właśnie taki samochód został zarejestrowany przez kamery monitoringu osiedlowego. Kim jest sprawca chcą ustalić szkieły z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Osoby, które były świadkami tego wypadku, bądź posiadają informacje na temat kierującego lub właściciela pojazdu, prosimy o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 61 84 130 90 czynnym od 7:30 do 15:30 bądź 61 84 156 13 i 997 czynnymi całą dobę – apeluje Maciej Święcichowski.

Użyte w artykule zdjęcia: monitoring

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz