Aglomeracja

Poszukiwany w związku ze śmiercią Dominika Sikory

Poszukiwany Przez policję  Foto: KMP poznań

Policjanci z Poznania publikują wizerunek podejrzewanego o ciężkie uszkodzenie ciała, które mogło doprowadzić do śmierci Dominika Sikory. Wszystkich, którzy wiedzą gdzie przebywa poszukiwany mężczyzna, prosimy o pilny kontakt.

W związku ze sprawą śmierci Dominika Sikory – sportowca, zawodnika KS Sobieski Poznań, jest poszukiwany: Olgierd Michalski, lat 42, zameldowany w Poznaniu przy ul. Biskupińskiej. Wymieniony jest podejrzewany o ciężkie uszkodzenie ciała, które doprowadziło do śmierci Dominika Sikory.

Każda osoba, która zna miejsce pobytu poszukiwanego może to zgłosić policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu – tel. +48 796 658 459

Funkcjonariusze, którzy prowadzą śledztwo otrzymali zgodę Prokuratury na opublikowanie zdjęcia podejrzanego i podanie do publicznej wiadomości jego danych personalnych. Wniosek o list gończy jest procedowany przed Sądem Rejonowym w Poznaniu. Otrzymanie listu gończego umożliwi policjantom prowadzenie poszukiwań także poza granicami Polski.

Przypomnijmy 29-letni zapaśnik KS Sobieski Poznań Dominik Sikora zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń po pobiciu. Był wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski oraz medalistą Mistrzostw Europy Kadetów.

Użyte w artykule zdjęcia: KMP poznań

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz