POZnań

Posnania świętuje 3 lata istnienia

Otwarcie CH Posnania  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

3 bohaterki popularnej kreskówki, 3 wyjątkowe kobiety i 3 gwiazdy, które wystąpią na żywo – to tylko niektóre atrakcje, jakie zaplanowano z okazji 3. urodzin Posnanii. Ich obchody odbędą się w trzy październikowe weekendy.

Posnania chce podziękować swoim klientom za to, że od 3 lat regularnie robią w niej zakupy i lubią spędzać tutaj czas.

Postanowiliśmy uczcić te urodziny na fest. Jest to dla Posnanii idealna okazja, żeby podziękować klientom za to, że są z nami. Ponieważ odwiedzające nas osoby są w różnym wieku zadbaliśmy o to, żeby zarówno dzieci, oczywiście wraz z rodzicami, jak i seniorzy mogli świętować z Posnanią. Wierzymy, że tegoroczny październik będzie dla każdego z nich wyjątkowy. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy byli z nami przez ten czas i mamy nadzieję, że będą nas odwiedzać w kolejnych latach – mówi Marek Ćwiek, Dyrektor Posnanii.

Co będzie się działo podczas urodzinowych weekendów

5 października Posnanię odwiedzą ulubienice najmłodszych, czyli 3 Atomówki. Bójka, Bajka i Brawurka spotkają się ze swoimi fanami i fankami w godzinach od 11:00 do 18:00.

12 października odbędzie się kolejna odsłona cyklu Spotkania „Z Sensem”. tego dnia będzie można posłuchać trzech wyjątkowych kobiet: Katarzyny Drogi, Oriny Krajewskiej oraz Hanny Samson. Będą rozmawiać o sile pokoleń, oraz o tym, że nie jesteśmy sami, że stoją za nami ludzie, którzy ukształtowali naszą rzeczywistość.

19 października, w samo południe odbędzie się pokaz mody, w którym wezmą udział poznańscy seniorzy. Współorganizatorem pokazu jest Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania. Spacerującym po wybiegu seniorom i seniorkom przygrywać będzie dj Wika, Zaraz po niej, o godz. 15:00, w Posnanii wystąpi idol młodzieży Dawid Kwiatkowski. Zwieńczeniem urodzinowego wydarzenia będzie koncert Andrzeja Piasecznego. Artysta wyjdzie na scenę o godz. 19:00.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz