Aż cztery osoby została ranna w wypadku, do którego doszło na poznańskim odcinku autostrady A2. Przejazd w rejonie tego zdarzenia był utrudniony.
Na autostradzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Łącznie jechało w nich 6 osób, w tym jedno dziecko. Do wypadku doszło na autostradzie na nitce w kierunku Wrześni na 180 kilometrze, a więc na wysokości Kleszczewa kilka minut przed godziną 8:00.
Cztery osoby poszkodowane trafiły do szpitala – informują obecni na miejscu zdarzenia druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Kleszczewa.
Na miejscu wypadku akcję ratowniczą prowadzą strażacy z Kleszczewa, Poznania, Policja, Pogotowie, a także służby utrzymania ruchu autostrady.





![Dabrowskiego Most Teatralny przed wojna [NAC IKC] Foto: NAC / domena publiczna Dabrowskiego Most Teatralny przed wojna [NAC IKC]  Foto: NAC / domena publiczna](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2021/11/8j0W9U-313x168.jpg)











Dodaj komentarz