Piątkowo

Ponad 100.000 złotych zebrano podczas kiermaszu Asi

Kiermasz Asi dla Mamy poruszył Poznaniaków - Osiedle Batorego  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Kiermasz Asi dla Mamy poruszył Poznaniaków - Osiedle Batorego 03.09.2016 r.

Podczas zorganizowanego przez mała Asię kiermaszu udało się zebrać ponad 100.000,00 złotych! Dziewczynka chciała zebrać bejmy na leczenie i rehabilitację swojej ciężkiej mamy.

Asia podczas kiermaszu chciała sprzedać między innymi swoje zabawki. Odręcznie napisała ogłoszenie i wywiesiła je na klatce schodowej chcąc poinformować sąsiadów. Jeden z nich wzruszony pomysłem Asi zrobił zdjęcie plakaciku i opublikował je na jednym z portali społecznościowych. Informacja o akcji Asi zaczęła się rozprzestrzeniać, choć ona sama pewnie się tego nie spodziewała.

Ludzie nie tylko udostępniali jej ogłoszenie, ale również deklarowali chęć pomocy. Poznaniacy planowali przyjście na kiermasz, a mieszkający gdzieś dalej chcieli przelewać bejmy.

Ilość wiary, która pojawiła się na kiermaszu była imponująca! Pisaliśmy o tym tutaj publikując również zdjęcia. Na kiermaszu można było kupić także przedmioty i usługi, które przeznaczyli na ten cel zarówno poznaniacy jaki i firmy.

Ponieważ pojawiła się informacja o donosie do skarbówki, że Asia chce zorganizować loterię i zbiórkę bejmów bez zezwoleń, z pomocą przyszła też Fundacja Drużyna Szpiku.

To właśnie ona ogłosiła dzisiaj oficjalnie, że podczas kiermaszu Asi zebrano dokładnie 101.069,66 złotych.

Kiermasz Asi dla Mamy poruszył Poznaniaków - Osiedle Batorego 03.09.2016 r.

Kiermasz Asi dla Mamy poruszył Poznaniaków – Osiedle Batorego 03.09.2016 r.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz