K U L T U R A

Pomarańczowy Bal Marzeń

Pomarańczowy Bal Marzeń  Foto: materiały prasowe

Wyjątkowy Bal charytatywny Fundacji Laboratorium Marzeń odbędzie się w Hotelu Andersia w sobotę 16.02.2019 r.

Fundacja powstała z myślą o niepełnosprawnych dzieciach i ich rodzinach. Stara się zapewnić dotarcie do najlepszych specjalistów najnowszych terapii, ale także rehabilitacji poprzez sport, taniec, muzykę, rozwijanie pasji, spełnianie marzeń i pokazanie, że wszystko jest możliwe. Dotychczas zrealizowali Wielki Dzień Wcześniaka, gdzie odbyła się konferencja oraz warsztaty.

W tym roku Fundacja organizuje Charytatywny Pomarańczowy Bal Marzeń. Kupując bilet cegiełkę o wartości 350 zł za osobę wspierasz stworzenie Akademii Piłkarskiej dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo pod patronatem Amp Futbol Polska.

Całkowity dochód z biletów-cegiełek przeznaczony będzie na pierwszą w Wielkopolsce Akademię dla dzieci niepełnosprawnych, która dzięki Państwa pomocy ma szansę wystartować już na wiosnę. Kocham – pomagam, bawię się – pomagam. Pomaganie przez zabawę, bo miłość ma moc.

Fundacja chce stworzyć miejsca, gdzie rodziny niepełnosprawnych dzieci, rodzice, zdrowe rodzeństwo i same dzieci znajdą całościowe wsparcie. Od rehabilitacji i dostępu do najnowszych metod terapii, przez grupy wsparcia dla rodziców i rodzeństwa, szkolenia, wykłady, kompleksowe działania obejmujące dietę, diagnostykę i leczenie po spełnianie marzeń dzieci. Rozwijanie ich pasji, zainteresowań, wzmacnianie poczucia własnej wartości, umożliwienie funkcjonowania w społeczeństwie i pokazanie, że życie niepełnosprawnego dziecka i jego rodziny nie ogranicza się tylko do leczenia i rehabilitacji.

Pomarańczowy Bal Marzeń,
Hotel Andersia
sobota 16 lutego godzina 19:00
Więcej informacji : @Fundacja Laboratorium Marzeń

Tekst: Ewelina Jaśkowiak

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz