Sport

Polonia z kolejnymi punktami na fotelu lidera

TS Polonia Poznań vs MUKS "Dargfil" Tomaszów Mazowiecki  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak

Kolejny mecz z zespołem z Tomaszowa i kolejny trudny mecz. Każdy przeciwnik nastawia się na lidera dwa razy mocniej. Warunki też były ciężkie, bardzo ciepło, boisko na Estadio de Gruz przy ulicy harcerskiej też nie należało do najlepszych.

Bardzo nerwowa i chaotyczna pierwsza połowa, piłka chyba częściej była w górze niż na murawie. Musiałyśmy wygrać, żeby jeszcze bardziej zbliżać się do awansu. W drugiej połowie wyszłyśmy w pełni zmobilizowane, by konsekwentnie dążyć do zdobycia bramki. Pojawiło się więcej uderzeń, więcej klarownych sytuacji. Jednak trzeba było wciąż czekać na bramkę, Ala Busza świetnie znalazła się w polu karnym i pewnym strzałem głową zdobyła najważniejszą bramkę w tym meczu. Radość była ogromna! Do końca spotkania pojawiały się kolejne sytuacje ale mecz zakończył się takim właśnie wynikiem.

Dopisujemy kolejne punkty i umacniamy się na 1 miejscu. Nie patrzymy na innych tylko krok po kroku po awans! Teraz kolejny mecz z Łodzią.

TS Polonia Poznań – MUKS „Dargfil” Tomaszów Mazowiecki 1-0

Bramki: Alicja Busza

Skład: Siejka –Filipiak (Michalska), Nowak, Czudzińska – Liczbińska (Nowak), Cywińska (Sawicka), Jacewicz (Zalaszewska), Skowrońska (Machowiecka) – Busza (Tyl), Zając

Tekst: Alicja Zając

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz