K U L T U R A

Poducha od serca!

Uszyj Jasia  Foto: uszyjjasia/ facebook

12 stanowisk z maszynami do szycia, pomocni instruktorzy, kilometry wielobarwnych materiałów i ludzie dzielący się swoim czasem. To wszystko podczas kolejnej odsłony akcji charytatywnej Uszyj Jasia. Klienci odwiedzający w sobotę Avenidę będą mogli okazać swe wielkie serce i wesprzeć dzielnych pacjentów ze Szpitala Klinicznego im. Jonschera.

U początków akcji Uszyj Jasia „Poduchy od serca” leży współczujące serce mamy – Natalii Bielawskiej, która po kilkudniowym pobycie w szpitalu, podczas zmiany pościeli zauważyła, że poszewki na poduszki szybko się zużywają i tracą kolory. Pani Natalia nie mogła przejść obojętnie wobec takiej sytuacji, zorganizowała grupę szyjących przyjaciół i tak dała początek trwającej już 12 lat akcji, która wnosi kolor i pozytywną energię do szpitalnych sal.

Akcja Uszyj Jasia „Poduchy od serca” rozpocznie się w CH Avenida w sobotę 3 grudnia o godzinie 11.00. Każdy, kto w tym dniu odwiedzi Centrum, będzie mógł dołączyć do wspólnego szycia, na miejscu może liczyć na pomoc instruktorów, którzy pokażą jak z kilku kawałków materiału wyczarować kolorową poszewkę.
Użyte w artykule zdjęcia: uszyjjasia/ facebook

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz