smaczneGO

Podaruj Święta

Domowa Kuchnia Kresowa  Foto: lepszyPOZNAN / tab

Branża gastronomiczna jest naprawdę w ciężkiej sytuacji. Rząd nie ułatwia sprawy co rusz zmieniając datę otwarcia lokali. Nie dając możliwości nawet planowania tym, którzy jeszcze walczą o stworzone miejsca. Smaki Warte Poznania rozpoczęły akcję pod tytułem “Podaruj Święta”.

Nie ma innej metody na pomoc gastronomii, jak tylko zamówienie w Naszej ulubionej kafejce czy restauracji. Nie trzeba kupować wyłącznie dla siebie, można obdarować innych.

Pomagamy dwukrotnie – mówią organizatorzy. Akcja ma na celu umożliwienie zakupu Gościom wyjątkowego prezentu dla: rodziny, przyjaciół, pracowników, ale również wspomóc osoby starsze, samotne oraz będące w potrzebie. A z drugiej strony te zakupione prezenty pomogą poznańskiej gastronomii, która od kilku miesięcy boryka się z wielkimi problemami.

Dzięki ofiarodawcy pomoc otrzymuje nie tylko osoba obdarowana, ale również wszyscy pracownicy restauracji biorący udział w wydarzeniu. To nie tylko właściciele, ale przede wszystkim kucharze, kelnerzy, pomoce kuchenne, a nawet dostawcy. Oni wszyscy borykają się z ogromnymi problemami finansowymi czy widmem utraty pracy.

Wystarczy, że skontaktujesz się z wybraną restauracją i zamówisz Catering wigilijny, Upominek Świąteczny lub Voucher do restauracji, a następnie wskażesz adres pod jaki mamy dostarczyć* zakupiony przez Ciebie prezent.

*w akcji biorą też udział restauracje w których możesz sam odebrać zakupiony prezent.

LISTA RESTAURACJI:
🌲 Family Restaurant
🌲 Pesto Restauracja
🌲 Pesto Bistro
🌲 Cafe Młyńska
🌲 Twoja Wina
🌲 Concordia Taste
🌲 Petit Paris
🌲 Milano
🌲 Smakovnia
🌲 Wypiek
🌲 Lars Lars & Lars
🌲 Kwiaciarnia Bistro i Bar
🌲 Ratuszova
🌲 Lulu Cafe

ORGANIZATORZY:
Smaki Warte Poznania
Restauratorzy Food Consulting

To nie jedyna akcja poznańskiej branży gastronomicznej. Warto rozejrzeć się dookoła i wspomóc przygotowania do świąt zamówieniem czegoś od lokalnej manufaktury, której jeszcze nie znamy. Lub od dobrze znanego nam miejsc, do którego lubimy chodzić.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN / tab

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz