Puszczykowo

Pobiegaj w Puszczykowie

Polska Biega - Poznań, jezioro Maltańskie 8.05.2010 r.  Foto: Piotr Rychter

Polska Biega - Poznań, jezioro Maltańskie 8.05.2010 r. Foto: Piotr RychterCzy zimowa aura jest dobra do biegania? Okazuje się, że tak. Wraz z pomysłodawcami zachęcamy, by wybrać ruch nadworze, zamiast wieczoru spędzonego w fotelu przed telewizorem.

Zimowe wieczory są doskonałym czasem do biegania, powietrze jest wilgotne, ostre, bez wiosenno-letniego kurzu i pyłków, niskie temperatury naprawdę nie przeszkadzają, a złapana w grudniu kondycja i zgubione kalorie… bezcenne – tłumaczą pomysłodawcy – z oświadczenia wiemy, że gdy mży – biegnie się lepiej!

Jeśli chcecie dopiero zacząć swoją przygodę z bieganiem możecie liczyć na pomoc i porady bardziej doswiadczonych biegaczy. Tempo i dystans będzie dobrany tak, by każdy z uczestników mógł go pokonać.

Chcemy tymi spotkaniami zacząć „godziny biegowe” a więc czas, kiedy na naszych ulicach zwiększy się ilość biegaczy, by było łatwiej pokonać ewentualną obawę i zwykłą niechęć do wyjścia wieczorem na ulicę – podkreślają pomysłodawcy.

Zamiast zapadać się coraz głębiej w fotelu warto przyjąć zaproszenie i pobiegać!  Spotykamy się na Rynku w Puszczykowie we wtorki o 20:30.

Jeżeli macie pytania lub inne propozycje co do pory i dnia piszcie na maila pts@ptspuszczykowo.pl lub dzwońcie: Magda Kowalska 603 880 012; Krzysztof Czekalski 695 623 893.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz