Swarzędz

Piknik rodzinny na lotnisku

Sporo atrakcji przygotowano z okazji otwarcia sezonu lotniczego w Kobylnicy. Na lotnisko zapraszamy nie tylko miłośników lotnictwa, ale całe rodziny. Każdy znajdzie coś dla siebie.

najbardziej widowiskową częścią pikniku będą z pewnością pokazy treningu Grupy Akrobacyjnej Żelazny. To jedyna w Polsce cywilna grupa akrobacyjna latająca na różnego typu samolotach.

Na lotnisku będzie można także zobaczyć prezentowany specjalnie sprzęt wojskowy z 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego, czy trenażer spadochronowy.

Dla tych, którzy miast dosłownie bujać w obłokach wolą czuć twardy grunt pod… oponami gratką będzie z pewnością wystawa amerykańskich, luksusowych samochodów.

Organizatorzy pomyśleli również o wszystkich, którzy lubią spędzać wolny czas aktywnie. Zadbają o to instruktorzy z jednego z klubów sportowych.

W programie jest także koncert rockowego zespołu Eleanor Gray z Poznania, którego teledysk widzicie powyżej.

Piknik rodzinny z okazji Otwarcia Sezonu Lotniczego rozpocznie się na lotnisku w Kobylnicy w niedzielę 24 kwietnia o godzinie 11:00 i potrwa do 17:00. Zapraszamy wraz z organizatorami, a więc Aeroklubem Poznańskim i Grupą Akrobacyjną Żelazny.

6. Zlot Gigantów - Lotnisko Aeroklubu Poznańskiego - 9.06.2013 r.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz