K U L T U R A

Pierwszy Poznański Kiermasz Fotografii Fotspot

Pierwszy Poznański Kiermasz Fotografii - FOTSPOT  Foto: materiały prasowe

W piątek 15 grudnia o godzinie 18:30 rozpocznie się pierwszy Poznański Kiermasz Fotografii organizowany przez Stowarzyszenie Fotspot.

Wymiana i sprzedaż autorskich fotografii odbędzie się w zaprzyjaźnionym Małym Domu Kultury nad Klubem Dragon w Poznaniu przy ul. Zamkowej 3/4.

Poznański Kiermasz Fotografii to niebywała okazja by podzielić się fotografiami.

W naszym wydarzeniu biorą udział nie tylko sympatycy spotkań z fotografią ale i rozmaici fotografowie – opisuje Anna B Gregorczyk ze stowarzyszenia Fotspot.

Promujemy fotografię i lokalnych fotografów, dzielmy się obrazami i ich najlepszą formą, na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Dobrej jakości fotografia to świetny pomysł na świąteczny upominek dla bliskich.

Dbamy o to by zarówno na wymianę jak i na sprzedaż proponowano fotografie wykonane w formie autorskich odbitek ciemniowych lub wysokiej jakości wydruków na papierze archiwalnym.
Liczy się jakość, a nie ilość!

Spotkanie jest otwarte na oglądających i nabywców, jednak aby się wystawić ze swoimi fotografiami należy przesłać zgłoszenie na adres fotspot.art@gmail.com. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 10 Grudnia do godz. 12:00

Wiecej informacji znajdziecie na stronę wydarzenia – kliknij tutaj.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz