Sport

Pierwszy mecz Warty jednak w Grodzisku

Pilka nozna. II liga. Warta Poznan - Garbarnia Krakow. 15.06.2016  Foto: Pawel Rychter
Pilka nozna. II liga. Warta Poznan - Garbarnia Krakow. 15.06.2016

Pierwsze domowe spotkanie sezonu 2018/2019 w Fortuna I lidze z Garbarnią Kraków (w piątek o godzinie 17:45) zostanie rozegrane na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Lokalizacje następnych domowych spotkań będą podawane w terminie późniejszym, ponieważ na stadionie przy Drodze Dębińskiej w dalszym ciągu toczą się prace mające na celu dostosowanie obiektu do wymogów licencyjnych Fortuna 1 ligi.

Bilety w przedsprzedaży będą kosztować 15 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy). W dniu meczu ceny wzrosną o 5 zł. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę i będzie prowadzona w siedzibie klubu przy ul. Droga Dębińska 12 w godz. 9.00-15.00. W dniu meczu, czyli w piątek w godz. 9.00-12.00 – także w siedzibie klubu – będzie jeszcze możliwość nabycia biletu na zasadach przedsprzedaży, a więc w obniżonej cenie. Zapraszamy do korzystania z tej możliwości.

Klub nie prowadzi na razie sprzedaży karnetów. Ich dystrybucja rozpocznie się z momentem uzyskania zgody na rozgrywanie domowych spotkań w „ogródku”.

Użyte w artykule zdjęcia: Pawel Rychter

2 komentarzy

kliknij by dodać komentarz

  • A na Bułgarskiej nie można rozegrać meczy? Przecież Kolejorz grał niegdyś na stadionie Warty.Może rewanż za gościnę z przed klikudziesieciu lat?
    Trzymam kciuki za Wartę i czekam na derby Poznania

  • Może rewanż za gościnę z przed kliku dziesięciu lat?…jaki rewanż ? Lech gra na obiekcie M I E J S K I M !!!!
    Aha, @kibolka jeszcze większe problemy z rozgrywaniem meczów mają piłkarki Polonii !
    Ale kogo to w Urzędzie Miasta przy pl. Kolegiackim obchodzi, los drużyn reprezentujących nasze miasto na arenie krajowej !?