Sport

Pierwszy gwizdek Kolejorza

Lech Poznań - Śląsk Wrocław  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Runda wiosenna zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w niedzielę, 5 lutego o godzinie 13:00 na Placu Wolności odbędzie się wydarzenie „Pierwszy gwizdek”, w którym udział wezmą kibice Lecha, a także pierwsza drużyna Kolejorza.

W niedzielne popołudnie, tydzień przez rozpoczęciem ligowych zmagań, kibice Kolejorza wspólnie z pierwszą drużyną Lecha zainaugurują rundę wiosenną. Z tej okazji przygotowane zostały atrakcje dla wszystkich obecnych tam fanów. Zrobione zostanie zdjęcie, na którym znajdą się zawodnicy oraz sztab szkoleniowy, a także fani Lecha, którzy stworzą „żywe tło” z niebiesko-białej kartoniady.

Chcemy, aby każdy kibic Kolejorza poczuł się częścią tego wydarzenia, a także wiedział, że wiosną będziemy walczyć o jak najwyższe cele. Stąd wydarzenie „Pierwszy gwizdek”, które będzie wspólnym rozpoczęciem rundy wiosennej – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu reklamy i promocji. – Dodatkowo razem z zawodnikami i kibicami Lecha chcemy zainaugurować nową rundę symbolicznym gwizdkiem, który oczywiście nie tylko kojarzy się z rozpoczęciem przez sędziego meczu, ale także nawiązuje do kolejowych tradycji Klubu – dodaje.

Spotkanie z pierwszą drużyną Lecha będzie doskonałą okazją dla fanów Niebiesko-białych, aby spotkać się, porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z lechitami. – „Pierwszy gwizdek” będzie świetnym momentem dla wszystkich kibiców, aby porozmawiać z zawodnikami Lecha Poznań. Zwłaszcza z tymi, którzy do naszej drużyny dołączyli w trakcie zimowego okienka transferowego – przekonuje Terpiłowski.

Wspólne rozpoczęcie rundy wiosennej odbędzie się w niedzielę, 5 lutego o godzinie 13:00 na Placu Wolności.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz