Sport

Pierwsze wzmocnienie Warty Poznań.

Warta Poznań - Adrian Lis  Foto: materiały prasowe

Warta Poznań dokonała pierwszego wzmocnienia. Zawodnikiem, który związał się 2 letnim kontraktem z Dumą Wildy jest bramkarz – Adrian Lis. Umowa pomiędzy Lisem, a Wartą Poznań wejdzie w życie 1 lipca.

Miło będzie wrócić po tak długiej rozłące do Warty Poznań, do klubu, który dał mi szansę na realizacje moich sportowych marzeń. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby podziękować za zaufanie, którym obdarzyli mnie włodarze Warty Poznań. Mam nadzieję, że damy kibicom niejeden powód do radości. – powiedział Adrian Lis po podpisaniu kontraktu.

Adrian Lis przez większość swojej kariery występował we Warcie Poznań. Jest on wychowankiem drużyny z Wildy. Ostatnie 3,5 sezonu bramkarz bronił barw Polonii Środa Wielkopolska. Adrian Lis ma też ekstraklasowy epizod. W sezonie 2011/2012 bronił barw Polonii Warszawa.

Adrian jest wychowankiem klubu, z którym pracowałem w zasadzie od trampkarzy. Teraz wraca jako ukształtowany bramkarz z doświadczeniem na seniorskich boiskach. Wzrośnie rywalizacja na tej pozycji, a to wpłynie pozytywnie na wszystkich bramkarzy i podniesie ich poziom. Adrian zawsze uznawany był za wielki talent. Dzisiaj jest bardziej świadomy pracy treningowej i nadal na tyle młody by zaistnieć w poważnej piłce” – podsumował trener bramkarzy Maciej Borowski

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz