Sport

Futsal: Pomagamy Buszy

5. kolejka ekstraligi futsalu kobiet: KU AZS UAM Poznań – Kot  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Ala jest piłkarką Polonii Poznań, futsalistką UAM Poznań oraz Reprezentantką Polski w futsalu. Futsal i piłka nożna to jej pasja, oddaje się temu całym sercem. Ala dysponuje atomowym strzałem z lewej nogi, niektórzy mieli okazję się o tym przekonać. Właśnie ta lewa noga doznała urazu. Czeka ją rekonstrukcja więzadeł. DJak wiadomo dla piłkarki to jedna z najbardziej przykrych kontuzji…. ale NASZA BUSZA się nie poddaje i chce wrócić na halowe jak i trawiaste boiska, dlatego my chcemy jej pomóc!

Koszt operacji to 8000 zł, do tego dochodzi długa i kosztowna rehabilitacja. Ala na co dzień jest studentką medycyny, te studia wymagają dużych nakładów pieniężnych. Dlatego chcemy pomóc i wychodzimy z taką inicjatywą.

Jakby każdy z Was dorzucił coś od siebie to na pewno będziemy bliżej celu. Nawet mała pomoc, nie tylko w postaci wpłaty pieniędzy, ale nawet udostępnienia czy promowania tej akcji ucieszy nas wszystkich a Ala będzie wiedziała, że jest z nią mnóstwo osób i wtedy na pewno wróci silniejsza!

Więcej o akcji znajdziecie pod linkiem – https://pomagam.pl/3ltwgs70

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz