Sport

Pierwsza taka Lotto Maniacka Piątka

Lotto Maniacka Piątka  Foto: Lotto Maniacka Piątka

Lotto Maniacka Piątka Foto: Lotto Maniacka PiątkaDokładnie 500 osób stanie na starcie biegu, jakiego jeszcze w Poznaniu nie było. Choć rozpocznie się niecałą godzinę po zachodzie słońca na pewno bardzo kolorowo. Wszystko rozpocznie się w piątek o 22:00.

To pierwszy tego typu bieg w Poznaniu mający wyjątkowy charakter – informuje Artur Kujawiński z Klubu Biegacza MANIAC – gra świateł, odblaskowe numery startowe, gadżety świecące i tym podobne akcesoria sprawią 500 biegaczy rozświetli tor regatowy Malta.

Zainteresowanie biegaczy było bardzo duże. Limit miejsc startowych skończył się zaledwie po około 40 godzinach od uruchomienia zapisów.

Meta usytuowana została przy stoku Malta Ski, posiada atest PZLA a dystans 5 km pozwoli na zadebiutowanie wielu rozpoczynającym przygodę z bieganiem – dodaje Artur Kujawiński.

Po biegu zaplanowane jest wspólne biesiadowanie w rytmach proponowanych przez DJ-a. Przygotowana przez niego muzyka będzie witała wszystkich uczestników biegu na mecie.

Pierwsza Lotto Maniacka Piątka rozpocznie się nad Maltą na wysokości Park Hotelu dzisiaj (11.07) o godzinie 22:00.

Biuro zawodów czynne będzie w piątek od 18:00 do 21:00. Organizatorzy zapewniają depozyt ale warto jednak wziąć pod uwagę brak szatni. Toalety dostępne będą na restauracji Sygnatura przy stoku Malta Ski.

Lotto Maniacka Piątka Foto: Lotto Maniacka Piątka

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz