BizNews

Pierwsza Kawiarnia 3D

3D-Cafe-wnętrze  Foto: materiały prasowe

3D Café to pierwszy w Poznaniu koncept światowej sieci. W zamyśle to połączenie industrialnej kawiarni, drukarni 3D, miejsca pracy dla freelancerów, specjalistycznego sklepu oraz nowoczesnej przestrzeni konferencyjnej.

Kawiarnia 3D Café to nie tylko idealne miejsce dla projektantów i twórców, ale każdego, kto chciałby w wyjątkowy sposób spędzić wolny czas. To także funkcjonalna przestrzeń edukacyjna i towarzyska, która sprawdza się doskonale jako przestrzeń do pracy.

W kawiarni można również zapoznać się ze światem druku przestrzennego. Firma prowadzi współpracę z placówkami edukacyjnymi w zakresie organizacji pokazów, warsztatów i zaopatrzenia pracowni szkolnych w sprzęt do druku trójwymiarowego.

Podczas otwarcia obecni byli przedstawiciele szkół, które utworzyły koła naukowe zajmujące się drukiem 3D, korzystające z drukarek będących w ofercie GCC 3D Print Points, przedstawiciele firm ściśle współpracujących z GCC 3D Cafe oraz pierwsi klienci. 3D Caffe mieści się w podpoznańskim Przeźmierowie przy ul. Rynkowej 5.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz