Malta Nowe Miasto POZnań Rataje

Pierwsi najemcy w Malta House

Malta House   Foto:

Do ukończonego w lipcu przez Skanska Property Poland biurowca Malta House zaczną wprowadzać się pierwsi najemcy.

Malta House Budynek znajduje się przy ul. Baraniaka, przed Galerią Malta. Do końca roku urządzą się w nim najemcy. Malta House to nowoczesny i funkcjonalny kompleks biurowy klasy A. Zaprojektowano i zrealizowano go w zgodzie z polityką zielonego, zrównoważonego budownictwa. Charakterystyczna elewacja budynku zapewni umiarkowany dopływ światła, nagrzewanie budynku będzie ograniczone, do podlewania roślin stosowana będzie deszczówka, a na parkingu przygotowano miejsca dla aut elektrycznych.

Malta House ma 5 kondygnacji naziemnych i 2 podziemne. Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi blisko 29 tys. metrów kwadratowych.

W biurowcu postawiono na ekologię. Przygotowano specjalny parking dla rowerów, a pracownicy jeżdżący na jednośladach będą mogli korzystać z szatni z prysznicami. Poza ogrodami na dachu pracownicy w budynku będą też mieli dostęp do wewnętrznego patio, gdzie postawione zostaną ławki i posadzone będą brzozy. Malta House jest pierwszym w Poznaniu budynkiem spełniającym najwyższe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Malta House

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz