K U L T U R A

Piątkowa noc w rytmach afro-cubano i bułgarskiej czałagi!

Dj empe  Foto: archiwum

Halo Ziemia! – to cykliczne muzyczne spotkanie z muzyką etniczną, która ma w Poznaniu coraz większą grupę fanów, dla których kulminacyjnym punktem jest wakacyjny Ethnoport Festiwal. Na co dzień worldmusic można posłuchać w eterze a w weekendy w poznańskich klubach.

Dj empe Foto: archiwumZanim nastanie weekendowa taneczna noc, DJ Empe prezentuje world music w swoich radiowych audycjach w poznańskim eterze. Po zachodzie słońca wchodzi do klubów i na festiwalowe sceny aby dostarczać tam solidne dawki imprezowego worldbeatu.

W ramach autorskiego imprezowego projektu „Halo Ziemia!” posłuchać będzie można i potańczyć przy miksach balkanbeat, elektro tzigane, nuevo flamenco, afro-cubano, reggaeton, bhangrę, kolumbijskiej cumbi, bułgarskiej czaładze czy rumuńskiem manele. Do tego wszystkiego pobrzmiewać będą klasyczne tematy folk i pop ubrane w klubowe szaty plus hity polskiego etno.

DJ EMPE ma na koncie imprezy w ramach największych festiwali world music w Polsce, m.in. Ethno Port Poznań, Festiwal Flamenco Duende, Folkowisko, Festiwal „Z Wiejskiego Podwórza”, Rozstaje, Skrzyżowanie Kultur, gra after party po klubowych koncertach topowych polskich polskich kapel etno/folk, m.in. Dikanda, Beltaine, Bubliczki. W najbliższy piątek – czas na globalne party bez paszportu, bez biletu, bez granic w Wielkim Żarciu!

Demo set: http://soundcloud.com/dj_empe/halo-ziemia-set

Halo Ziemia! – impreza worldbeat
Wielkie Żarcie (ul. Zamkowa 7)

29.11.2013
Start: g.20
wstęp wolny

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz