K U L T U R A

Nowy album Marty Torebko

Marta Torebko  Foto: mat. promo.

Choć urodziła się w Olsztynie, to pokochała Poznań. Właśnie w naszym mieście skończyła studia, tutaj też pracuje i… tworzy muzykę. Ostatnio ukazał się jej najnowszy album zatytułowany Feel.

To muzyczna opowieść o uczuciach kobiety, która stara się znaleźć idealną miłość, oczekuje na nią, marzy o niej i ciągle ma nadzieję – wyjaśnia sama Marta Torebko – większość utworów w albumie jest instrumentalna, ponieważ chciałam, aby każdy słuchacz mógł przenieść się do swojego świata,aby grały w człowieku jego własne uczucia, aby poddał się medytacji i zrelaksował.

Wszystkie utwory, które znalazły się w najnowszym wydawnictwie skomponowała sama Marta Torebko. Gra ona w nich także na fortepianie. W niektórych utworach dodaję swój głos – wyjaśnia Marta.

Marta Torebko Foto: mat. promo.

Krążek Feel promuje między innymi teledysk z utworem o tym samym tytule. Ukazuję on skomplikowaną naturę kobiety, która walczy z uczuciem, niektóre momenty mogą wydawać się mroczne, autorka pokazuje w nich smutne myśli, tą trudną wewnętrzną walkę – wyjaśniają jego twórcy – na końcu teledysku niechciane uczucie wygasa, kobieta wypowiadając słowa “Spróbuję znaleźć” będzie szukać teraz zupełnie innej drogi.

Najnowszy album Marty można zamówić między innymi poprzez stronę internetową artystki. Wystarczy kliknąć tutaj.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz