Aglomeracja POZnań

PGA 2013 wystartowało!

PGA 2013 - Poznań 18.10.2013 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

PGA 2013 - Poznań 18.10.2013 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterNajnowsze gry, sprzęt, zawody oraz liczne konkursy. Te i inne atrakcje czekają na wszystkich miłośników gier w trakcie trwających targów Poznań Game Arena. Rok temu impreza powróciła do kalendarza targowego. Odwiedziło ją ponad 35.000 zwiedzających i akredytowało się ponad 320 dziennikarzy.

W piątek odbyła się część imprezy branżowej, przeznaczonej dla profesjonalistów i dziennikarzy. Przez kolejne dwa impreza dostępna będzie dla wszystkich chętnych zwiedzających. Przez cały weekend profesjonalni gracze rywalizować będą w zawodach, a publiczność będzie mogła przetestować nowości na kilkuset multimedialnych stanowiskach do gier m.in. z FIFA 2014 czy Pro Evolution Soccer. Na PGA będzie można nie tylko samemu pograć, ale też popatrzeć jak robią to profesjonaliści. Rozegrane tu bowiem zostaną finały Ligi Cybersport w League of Legends.

Nie zapomniano także o niezależnych twórcach gier, dla których została utworzona specjalna strefa, w której będzie można zapoznać się z ich najnowszymi projektami.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz