K U L T U R A

Patrick The Pan – Poznań – Dom Tramwajarza

Patrick the Pan  Foto: FB / patrickthepan / izkaheja

Piotr Madej występujący pod pseudonimem Patrick The Pan wystąpi u Pana Gara w czwartek, 21 października.

Pochodzący z Krakowa artysta jest tekściarzem, kompozytorem. Samodzielnie realizuje nagrania i produkcję. Jego trzy ostatnie albumy zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność i dziennikarzy.

Patrick koncertował na takich festiwalach w kraju jak: Open’er, Off Festiwal czy Męskie Granie. Choć jak sam artysta śpiewa w piosence “Od Techno Wolę Ciszę i Jazz”, Koncertowo tym słowom zaprzecza. Wraz z zespołem balansuje na pograniczu elektroniki, gitarowego grania, cichego, solowego stukania w klawisze pianina. Jego teksty są słodko – gorzkie, a muzyka to połączenie energetycznych kawałków i nastrojowością.

Kiedy nie występuje jako Patrick, jest muzykiem występującym na scenie z Dawidem Podsiadło. Działa Także jako producent muzyczny. Współpracował z takimi gwiazdami jak: Paulina Przybysz, Ralph Kamiński, Kaśka Sochacka, Misia Furtak, czy zespołem Lor. 25 Czerwca 2021.

Jego czwarta płyta – “Miło Wszystko” została poprzedzona takimi singlami: “Trochę mniej”, “Porozmawiajmy o emocjach” czy “Nie chcę psa”. Ta ostatnia znalazła się na 2 miejscu listy przebojów radia 357.

Patrick The Pan – Poznań – Dom Tramwajarza

Dom Tramwajarza, ul. Słowackiego 19/21 Poznań
czwartek, 21 października, godzina 22:00

Bilety w cenie 45 zł

Użyte w artykule zdjęcia: FB / patrickthepan / izkaheja

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz