Stare Miasto

OFF Cinema – znamy zdobywcę “Złotego Zamku”

off cinema  Foto:

off cinemaZłoty Zamek – główną nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Filmowego “Off Cinema”, który zakończył się w Centrum Kultury “Zamek” w Poznaniu, zdobył Bartosz Kruhlik za film “Wycieczka”. Laureat oprócz statuetki otrzymał nagrodę w wysokości 10000 zł ufundowaną przez Prezydenta Miasta Poznania.

Jury XIV MFF “Off Cinema” w składzie: Maria Zmarz-Koczanowicz (przewodnicząca) oraz Irina Romanczenko, Michael Seely, Maciej Cuske i Maciej Gil po obejrzeniu 46 filmów przyznało także:

Srebrny Zamek i nagrodę pieniężną w wysokości 2500 zł, ufundowaną przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego dla Daniela Zielińskiego za film “Takie życie.”.

Srebrny Zamek i nagrodę pieniężną w wysokości 2500 zł, ufundowaną przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego dla Igora Chojny za film “Seans w kinie Tatry”.

Brązowy Zamek i nagrodę pieniężną w wysokości 1250 zł, ufundowaną przez Centrum Kultury “Zamek” dla Grzegorza Zaricznego za film “Marysina polana”.

Brązowy Zamek nagrodę pieniężną w wysokości 1250 zł, ufundowaną przez Centrum Kultury “Zamek” dla Renaty Gabryjelskiej za film “Pogodna”.

Ponadto Jury postanowiło przyznać wyróżnienia dla: Jakuba Stożka za film “Poza zasięgiem”, Jeana Counet za film “Inhale Exhale”, Grzegorza Krawca za film “Miodowy miesiąc”, Andrey’a Gryazeva za film “Sanya and Sparrow”.

Na pokaz nagrodzonych filmów zapraszamy do Zamku w niedzielę 21 listopada do Sali Kameralnej

Początek: godz. 21.00 / wstęp wolny.

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz