DLA STUDENTA

Nowe możliwości na Uniwersytecie Przyrodniczym

Studenci  Foto: gpointstudio / OLX - materiały prasowe

Targi pracy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu to nie tylko miejsce wymiany ofert staży czy praktyk to wydarzenie stwarzające studentom i absolwentom okazję do poszukiwania pracy zgodnej z ich wykształceniem i zainteresowaniami. Uczelnia zaprasza na tegoroczną edycję wydarzenia pod hasłem „Otwórz się na nowe możliwości” w środę 7 marca do Collegium Maximum przy ul. Wojska Polskiego 28.

Wydarzenie organizowane jest cyklicznie i dobrą okazję dla pracodawców bezpośredniego dotarcia do studentów uczelni i pozyskania kandydatów do pracy spełniających ich oczekiwania

W tym roku udało się nam nawiązać współpracę z ponad 20 firmami, głównie z branż ekonomicznych i technicznych. Jednocześnie w trakcie bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firm studenci mogą poznać profil działalności pracodawców, system rekrutacji, selekcji, wynagradzania, dokształcania, ścieżki kariery, czy kulturę organizacyjną – mówi Sandra Witczak z Biura Karier Uniwersytetu Przyrodniczego.

Ponadto w trakcie Targów odbywać się będą wykłady i warsztaty prowadzone przez doświadczonych fachowców, a uczestnicy będę mogli skonsultować swoje CV z doradcą zawodowym. Na stoisku Biura Karier będzie również możliwość skorzystania z porad doradcy zawodowego i przedsiębiorczości, którzy pomogą w zaplanowaniu ścieżki kariery zawodowej.

XI Ogólnouczelniane Targi Pracy – OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI – 7 marca 2018, 9.00-14.30, Collegium Maximum (hol główny) Ul. Wojska Polskiego 28.

Użyte w artykule zdjęcia: gpointstudio / OLX - materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz