BizNews

Nowe biuro IT, nowe miejsca pracy

IT komputer  Foto: John Schnobrich

Łódzka firma informatyczna otworzyła w Poznaniu swój oddział. Do końca przyszłego roku ma tutaj pracować 30 specjalistów.

Nasze cele są ambitne, ale dobrze znamy rynek oraz nasze możliwości i potrafimy precyzyjnie określić, co chcemy osiągnąć, w jakim okresie i jak do tego dojść – przekonuje Tomasz Cichowicz z BinarApps.

Mowa o polskiej spółce BinarApps, która tworzy produkty cyfrowe dla przedsiębiorstw. Otworzyła ona w stolicy Wielkopolski delivery center w którym pracuje na razie 5 osób, ale do końca 2022 roku ma być zatrudnionych co najmniej 30 specjalistów.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planami w ciągu kolejnych dwóch lat liczba ta zwiększy dwukrotnie, czyli do ponad 60 specjalistów IT. Oddziałem pokieruje Kamil Skorupiński, były CEO Trui, poznańskiej spółki informatycznej, która w wyniku fuzji dołączyła do struktur BinarApps.

W Poznaniu spotkaliśmy zgrany i bardzo mocny pod względem kompetencji zespół, który potrzebował dodatkowego akceleratora do rozwoju – podkreśla Tomasz Cichowicz.

Łódzka firma realizuje projekty w zakresie projektowania, budowania i utrzymania produktów cyfrowych dla startupów, a także średnich i dużych przedsiębiorstw z całego świata. Obecnie pracuje w niej ponad 150 osób.

BinarApps otworzyło nowe delivery center w Poznaniu Foto: materiały prasowe
Użyte w artykule zdjęcia: John Schnobrich

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz