Aglomeracja Luboń POZnań

Nowe biletomaty

Jak dojść do biletomatu na Garbarach  Foto:

Prośby mieszkańców zostały wysłuchane! Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu uruchomił nowe biletomaty.

Urządzenia znajdują się na pętli tramwajowej Połabska (przystanek odjazdowy) oraz na os. Lubonianka w Luboniu na przystanku autobusowym w kierunku Poznania. Jest to pierwsze tego typu urządzenie na terenie Lubonia, dzięki któremu mieszkańcy zyskują możliwość zakupu biletów oraz doładowywania KOMKart przez 24 godziny na dobę.

W związku z pracami przy modernizacji ulicy Grunwaldzkiej, w tym również pętli tramwajowej Junikowo, zlikwidowany został biletomat „Junikowo”. Przywrócenie funkcjonowania biletomatu przewidziane jest po wybudowaniu nowego węzła przesiadkowego.

ZDM w grudniu planuje uruchomienie kolejnych pięciu nowych urządzeń, które zostaną usytuowane w następujących punktach: Rondo Śródka Rondo Kaponiera (nowa lokalizacja) Most Teatralny przystanek Żegrze III os. Kopernika.

My apelujemy także do Zarządu Transportu Miejskiego o dbanie o istniejące urządzenia. Pan Marek z ulicy Piaskowej podesłał zdjęcie na którym widać biletomat do którego trudno dotrzeć! Maszyna znajduje się na narożniku Garbar/Estkowskiego.

Jak dojść do biletomatu na Garbarach

Trudna droga do biletomatu

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • ta… a czesto jest tak, ze biletomaty nie dzialaja a wogole naladowanie sieciowki graniczy z cudem! nie cierpie mpk ztm czy innego gowna