Sport

Nowa sieć klubów fitness

CityFit - nowy klub fitness  Foto: materiały prasowe

Działalność w Poznaniu rozpoczyna nowa sieć klubów fitness – CityFit. Otwarcie nastąpi o północy z piątku na sobotę, ale klub można obejrzeć już teraz podczas Dni Otwartych.

Klub zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Pestka i zajmuje powierzchnię aż 2200 mkw. Przestrzeń treningowa wyposażona została w sprzęt TechnoGym oraz akcesoria Escape Fitness. Klubowicze będą mieli do dyspozycji 9 stref aktywności, wśród których znajdują się strefa fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa sportów walki, strefa cross functional oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu.

W cenie karnetu oferujemy również dostęp do grupowych zajęć fitness oraz licznych udogodnień, takich jak zajęcia wprowadzające dla początkujących, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełka z bezpłatną wodą filtrowaną czy możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu itd. – mówi Karolina Bałaban, PR Manager sieci CityFit.

Sieć CityFit stawia na pełną dostępność: klub czynny będzie 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie będą musieli pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzić będą… na wzór odcisku palca. Bezpośrednio przy klubie zlokalizowany jest parking. Trenować można już od 16. roku życia.

Karnet kosztują 99,95 zł/m-c; bez długoterminowej umowy, z gwarancją niezmienności ceny przez cały okres członkostwa. Wpisowe 59,95 zł.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz