Lifestyle

Nie musisz być łysy!

Before & After  Foto:

Poznań staje się nie tylko atrakcyjny dla wielkich korporacji, ale także dla małych i średnich europejskich przedsiębiorstw. Zagraniczne firmy dostrzegają nie tylko wykwalifikowaną kadrę zawodową, ale także rynek dla swoich usług, realizowany wspólnie z polskimi partnerami. Brytyjska firma Skalp postanowiła już dziś ulokować w Poznaniu centrum swoich usług medycznych związanych z pozbyciem się łysiny.

Before & After

Coraz większą grupę naszych klientów w Londynie i Edynburgu stanowią Polacy. To znaczący odsetek, dlatego postanowiliśmy otworzyć naszą klinikę w Poznaniu. Dlaczego Wielkopolska? Nie, dlatego, że jest tu najwięcej łysych mówi Jason Piris z londyńskiej kliniki Skalp, ale przede wszystkim ze względu na dobre skomunikowanie regionu z Anglią i Europą, konkurencyjność na rynku pracy i optymalne koszty prowadzenie biznesu.

Mikropigmentcja to przystępny cenowo (w porównaniu np. z przeszczepem włosów), niechirurgiczny zabieg, który jest rozwiązaniem problemu wszystkich rodzajów łysienia. Podczas zabiegu wprowadza się w skórę głowy naturalne pigmenty, które zmieszane z naturalnymi włosami sprawiają wrażenie głowy pełnej włosów. Ten zabieg – dotychczas znany tylko gwiazdom i celebrytom dostępny jest także w Polsce.

Zabieg mikropigmentacji zwykle odbywa się podczas 3 sesji, każda trwa około 3-4 godzin. Proces ten pozwala na stopniowe i  bardzo subtelne przywrócenie wyglądu osoby z głową pełną włosów i często jest niezauważany nawet przez bliskich przyjaciół i rodzinę. Podczas zabiegu za pomocą igły delikatnie wprowadza się naturalny pigment w drugą warstwę skóry.

Metoda Skalp jest w tej chwili na świecie uważana za najlepszą, wykorzystuje ona bowiem wyłącznie naturalne barwniki. Pozwala odtworzyć naturalny wygląd włosów, a ponieważ nasze mieszki włosowe nie są jednakowego koloru przy każdym zabiegu wykorzystuje się  3 bądź 4 rodzaje pigmentu – wszystko w celu uzyskania najbardziej realnego wyglądu.

Marcin 1

materiał promocyjny

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz