Lifestyle

Infiniti samochodem pościgowym Wings For Life

QX70 - catcher car  Foto: Infinity

QX70 - catcher car Foto: InfinityPodczas tegorocznej polskiej edycji Wings for Life World Run autem pościgowym będzie Infiniti QX70. Bieg wystartuje 3 maja z poznańskiej Malty.

Wings for Life World Run jest wyjątkowy ze względu na mobilną metę, którą jest ścigający biegaczy samochód. Wyjątkowy także z uwagi na skalę − o jednym czasie wystartują do niego biegacze w trzydziestu pięciu miastach na sześciu kontynentach, złączeni we wspólnym celu − zebrania środków na badania zmierzające do znalezienie metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego oraz budowania świadomości tego problemu.

Tegoroczna edycja ruszy 3 maja o 11:00 UTC (czyli o 13:00 polskiego czasu). W Polsce z Poznania. A biec będzie można ramię w ramię m.in. z Agnieszką Więdłochą, Beatą Sadowską, Adamem Małyszem, Waldemarem Malickim, Michałem Kościuszką i Kubą Przygońskim.

Samochodem pościgowym tegorocznej edycji Wings for Life World Run będzie Infiniti QX70.

Podstawowe hasło reklamowe Infiniti, które brzmi „Inspired Performance” nawet dosłownie świetnie wpisuje się w ideę Wings for Life World Run – zauważa Grzegorz Szczypior, dyrektor generalny Infiniti Polska – idea inspiruje uczestników biegu do osiągnięcia dystansu przekraczającego wcześniejsze założenia, a ich występ i wyniki inspirują nas wszystkich do działań na rzecz innych osób, dlatego jesteśmy niezwykle dumni, że możemy tę ideę wesprzeć.

QX70 - catcher car Foto: Infinity

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz