POZnań

Najdroższe i najszybsze auta ponownie w Poznaniu

Grand Turismo Polonia 2015 - dzień 4 - 04.07.2015 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Grand Turismo Polonia 2015 - dzień 4 - dzień otwarty dla widowni na Torze Poznań - 04.07.2015 r.

30 czerwca na terenie Toru Poznań rozpocznie się 12. edycja jednej z największych imprez motoryzacyjnych w kraju – Gran Turismo Polonia. Podczas zlotu superszybkich samochodów z całej Europy uczestnicy Cabrio Poland 2016 zaprezentują auta z otwartymi dachami.

Grand Turismo Polonia 2015 - dzień 4 - dzień otwarty dla widowni na Torze Poznań - 04.07.2015 r.

Tegoroczne Gran Turismo Polonia będzie okazją do zobaczenia ponad 180 najszybszych, najdroższych i najbardziej unikatowych samochodów w jednym miejscu. Serce całego wydarzenia stanowić będzie Park Maszyn, w którym wyeksponowanych zostanie 49 modeli Porche i 34 Ferrari.

Zobaczyć będziemy także pojazdy marki Morgan oraz dwa egzemplarze Bentleya Bentayga. Jeden z nich zostanie podstawiony do testów dla gości. Wybrane, wyjątkowe modele, udostępni również Mercedes. Z kolei w pawilonie Top Cars pojawią się najnowsze modele marek tj. Aston, Audi, BMW, Ferrari, Jaguar, Maserati, Porsche, czy Rolls Royce.

Godną uwagi atrakcją będzie turniej gier, w trakcie którego uczestnicy będą rywalizowali na profesjonalnym symulatorze wyścigowym, ścigając się po wirtualnym Torze Poznań.

Na wystawie Expo będzie można obejrzeć najwyższej jakości zegarki tworzone przez szwajcarskich mistrzów. Wśród produkowanych w pojedynczych sztukach rękodziełach pojawi się jedyny egzemplarz z serii zegarków, które latały z NASA w kosmos. Z kolei przy współpracy z Harpers Bazaar, organizatorzy przygotowali stoisko, na którym odbywać się będą sesje zdjęciowe dla kobiet, a ich fotografie umieszczone będą na personalizowanych okładkach magazynu.

Grand Turismo Polonia 2015 w Hotelu Andersia - dzień 1 - 01.07.2015 r.

Organizatorzy I Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2016 zapraszają do odwiedzenia Strefy Cabrio, w której nie zabraknie wyjątkowych aut z otwartymi dachami, chilloutowej muzyki i pięknych kobiet. Goście będą mieli okazję zobaczyć laureatki konkursu Miss Cabrio Poland 2016 i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie z wiatrem we włosach… i to dosłownie! Zwiedzający, za sprawą plażowych akcentów rodem z Miami Beach, poczują nadmorski klimat.

Impreza jest biletowana.

Grand Turismo Polonia 2015 na Torze Poznań - dzień 3 - 03.07.2015 r.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • Zapraszam na bloga o najszybszych samochodach na świecie. Tylko auta jadące przynajmniej 300km/h lub przyspieszające w mniej niż 4 sekundy do “setki”.
    […]