POZnań

Na wyjazdy kibice zawsze z Kolejorzem

Lech poznań - okleina autokaru  Foto: Lech Poznań / lechpoznan.pl

Konkurs na szatę graficzną nowego autokaru I drużyny został rozstrzygnięty. Do klubu napłynęło prawie 70 najróżniejszych prac zawierających nawet po kilka projektów każda.

Od nowego roku Kolejorz ma nowego oficjalnego przewoźnika, którym jest Centrum turystyki “Oskar”. To właśnie ona podstawia pierwszej drużynie autokar, którym przez najbliższe lata piłkarze i sztab szkoleniowy będą podróżować. Przez pierwsze miesiące lechici będą korzystać z pojazdu tymczasowego.

Bardzo dziękujemy za udział w zmaganiach, kibice z wielkim zapałem zaangażowali się w projektowanie szaty graficznej autokaru – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik Promocji i Reklamy Lecha Poznań. – Na naszą skrzynkę mailową wpłynęły prace zarówno profesjonalistów, jak i osób, które kompletnie nie zajmują się grafiką komputerową. Nie zabrakło też prac wykonanych przez najmłodszych, z czego szczególnie się cieszymy.

Zwyciężył projekt, który nie tylko świetnie odwzorował barwy klubowe, ale również znakomicie obrazuje siłę Lecha. To wielka wspólnota, nierzadko zresztą nazywana Rodziną Kolejorza, wypełnione po brzegi trybuny i niezwykła atmosfera Bułgarskiej. – Ponadto autor w ciekawy sposób zaadoptował powierzchnię autokaru, a całość jest spójna z identyfikacją wizualną, którą posiada klub – tłumaczy Terpiłowski.

Zwycięzca w piątek w przerwie meczu Lech – Termalica zostanie nagrodzony. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają od Klubu karnety obowiązujące do końca sezonu.

Użyte w artykule zdjęcia: Lech Poznań / lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz