K U L T U R A

Mrozu – wyrusza w trasę “Wszystko było po coś!”

Męskie Granie Poznań - Mrozu  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Wiosną laureat pięciu Fryderyków, współautor przeboju Supermoce i jeden z liderów Męskie Granie Orkiestra 2023 zagra w pięciu miastach. Jak sam zapowiada, trasa będzie okazją do świętowania 15-lecia na scenie oraz zwieńczeniem promocji albumu Złote Bloki.

W przebojowym singlu Złoto Mrozu śpiewa, że wszystko było po coś i właśnie tak postanowił nazwać pierwszą w karierze halową trasę koncertową. Między marcem i kwietniem 2024 roku muzyk zagra w Gdyni, we Wrocławiu, w Poznaniu, w Katowicach i dwukrotnie w Warszawie. Podczas koncertów nie zabraknie przebojów z wydanej w 2022 roku płyty Złote Bloki, która przyniosła mu aż pięć Fryderyków (m.in. w kategorii Autor Roku, Album Roku – Pop i Utwór Roku za singiel Za Daleko nagrany wspólnie z Vito Bambino) i uzyskała status Platynowej Płyty.

Od wydania albumu Mrozu intensywnie koncertuje. Zaczęło się od wyprzedanych koncertów w klubach, występach m.in. na Letnich Brzmieniach 2022, a latem tego roku można go było podziwiać w roli jednego z liderów Męskie Granie Orkiestra oraz ponownie na koncertach festiwalowej trasy Santander Letnie Brzmienia. Jesienią muzyk gra bez prądu w ramach MTV Unplugged, a na wiosnę szykuje widowiskowe koncerty halowe. Jak świętować 15 lat na scenie, to tylko z fanami na koncertach! Ta trasa jest także pożegnaniem z publicznością – przed dłuższą przerwą koncertową. Artysta w przyszłym roku wchodzi do studia nagraniowego, by tworzyć nową muzykę i te sześć, wyjątkowych koncertów będzie jedną z niewielu okazji, by usłyszeć jego twórczość na żywo. Kto choć raz słyszał Mroza i jego zespół na żywo ten wie, że zapowiada się na niesłychanie energetyczne, pełne tańca i pozytywnych emocji show.

„Za każdym razem dostawałem od Was niesamowite, szczere i serdeczne wsparcie. Jest to prawdziwe spełnienie dla twórcy, kiedy muzyką udaje się zebrać takich fanów. Wielkie, wielkie, wielkie dzięki!”, napisał Mrozu podsumowując intensywny i pełen wzruszeń 2023 rok. „Nie przepadam za maniakalnym cytowaniem swoich piosenek, ale cholera to pasuje – wszystko było po coś, dlatego przyszły rok to czas przerwy na przygotowanie nowej płyty. Czas wejść do studia. Czas godnie pożegnać erę Złotych Bloków”, dodaje.

Mrozu nie zamierza podsumowywać swoich 15 lat na scenie w samotności. Na każdym z koncertów można spodziewać się znakomitych gości, z którymi Artysta miał okazję zderzyć się w trakcie swojej kariery – na scenie czy w studio. Muzyk już zapowiedział, że chciałby dołączyć do koncertowego repertuaru więcej utworów z albumów Zew i Aura, dzięki czemu setlista halowej trasy koncertowej będzie bardziej przekrojowa.

Harmonogram trasy Wszystko było po coś!

  • 02.03.2024 – Gdynia / Polsat Plus Arena Gdynia
  • 09.03.2024 – Wrocław / Hala Stulecia
  • 24.03.2024 – Poznań / MTP Pawilon 3A
  • 04.04.2024 – Katowice / Spodek
  • 14.04.2024 – Warszawa / COS Torwar
  • 15.04.2024 – Warszawa / COS Torwar

Bilety w cenie od 109 zł są dostępne w internetowej sprzedaży. Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production i Kayax.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz