BizNews

Motor Show

Poznań Motor Show 2013  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Targi MotorShow to prawdziwe święto dla wszystkich miłośników 4 kółek. Zobaczymy tutaj wiele nowości, ale też samochody, które na pierwszy rzut oka mogą się wydawać dobrze znane z poznańskich ulic.

Na tegorocznych targach motoryzacyjnych w Poznaniu swój debiut miała między innymi nowa skoda superb w wersji SportLine.

Elementy stylizacyjne sprawiają, że auto nabiera sportowego zacięcia, to dobry wybór dla kierowców, którzy szukają nutki adrenaliny – przekonywał Michał Cabaj ze Skody – do “setki” rozpędza się w nieco ponad pięć sekund, czego nie mogłyby się powstydzić samochody sportowe.

Kia optima kombi, jedna z dwóch polskich premier tej marki na Poznań Motor Show.

Spełnia ona warunki idealnego kombi, jest przestronny, funkcjonalny i ma piękną linię nadwozia – zachwala Monika Krzesak z Kia Motors Polska – jestem spokojna o to, że auto będzie się dobrze prowadziło i sprawi użytkownikom wiele radości.

Bogatą ofertę zaprezentował również Jaguar. Możemy tu zobaczyć między innymi model f-pace.

Wielu mówi, że to SUV, ale my wolimy określenie crossover – powiedział Arkadiusz Miętkiewicz z JLR Polska – to samochód sportowy o dużej praktyczności, ma duży przedział pasażerski, jednocześnie zachowując sportowe właściwości jazdy i świetne jednostki napędowe.

Targi Motor Show potrwają na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich do niedzieli 3 kwietnia.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz